Wyszukiwarka sędziów powołanych na wniosek Neo KRS

Liczba Neo Nominacji: 3284
Liczba Neo Sędziów w Polsce: 3182
Liczba skażonych sądów: 372
Ostatnie Neo Nominacje: 29-02-2024 r.

Sprawdź czy sędzia prowadzący Twoją sprawę powołany został na wniosek Neo KRS!
Podaj dane sędziego lub asesora (wystarczy nazwisko):


LUB podaj:

 

Warszawa Sąd Okręgowy w Warszawie

144 nominacje Neo KRS:
Beata Ewa Adamczyk–Łabuda - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 840/2020 z 29-10-2020 r.)

Agnieszka Barbara Albera–Biernat - sędzia od 17-10-2023 r. (Uchwała: 550/2023 z 21-06-2023 r.)

Dorota Magdalena Bassa - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Antoni Rafał Batko - sędzia od 02-03-2023 r. (Uchwała: 990/2022 z 23-11-2022 r.)

Bartłomiej Piotr Biegański - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 97/2022 z 14-02-2022 r.)

Izabela Maria Bieńko - sędzia od 25-01-2024 r. (Uchwała: 996/2023 z 08-11-2023 r.)

Aleksandra Ewa Błażejewska - sędzia od 26-04-2021 r. (Uchwała: 837/2020 z 28-10-2020 r.)

Edyta Maria Bryzgalska - sędzia od 07-07-2021 r. (Uchwała: 244/2021 z 11-03-2021 r.)

Małgorzata Alicja Brzozowska - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 630/2021 z 08-06-2021 r.)

Anna Bulanda - sędzia od 08-03-2022 r. (Uchwała: 1615/2021 z 02-12-2021 r.)

Tadeusz Stanisław Bulanda - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Monika Chmielewska - sędzia od 17-10-2023 r. (Uchwała: 526/2023 z 20-06-2023 r.)

Diana Chodkowska - sędzia od 29-02-2024 r.

Michał Chojnacki - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Mirosława Chyr - sędzia od 08-03-2022 r. (Uchwała: 1369/2021 z 14-10-2021 r.)

Jowita Izabela Cieślik - sędzia od 10-11-2021 r. (Uchwała: 713/2020 z 09-09-2020 r.)

Marcin Tomasz Czachura - sędzia od 07-12-2022 r. (Uchwała: 827/2022 z 31-08-2022 r.)

Marcin Czerwiński - sędzia od 03-03-2022 r. (Uchwała: 1497/2021 z 16-11-2021 r.)

Patrycja Maria Czyżewska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Joanna Ewa Dalba–Sobczyńska - sędzia od 07-12-2022 r. (Uchwała: 647/2022 z 12-07-2022 r.)

Katarzyna Dawid–Birska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 851/2020 z 30-10-2020 r.)

Joanna Małgorzata Dębkowska–Matwijów - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 712/2020 z 09-09-2020 r.)

Ewa Dmitruk - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Renata Drozd–Sweklej - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Edyta Zofia Dzielińska - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 630/2021 z 08-06-2021 r.)

Przemysław Krzysztof Dziwański - sędzia od 22-03-2023 r. (Uchwała: 710/2021 z 11-06-2021 r.)

Ewelina Felisiak–Sanocka - sędzia od 25-01-2024 r. (Uchwała: 901/2023 z 11-10-2023 r.)

Magdalena Garstka–Gliwa - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 92/2022 z 14-02-2022 r.)

Agnieszka Gołaszewska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Kamil Jerzy Gołaszewski - sędzia od 03-03-2022 r. (Uchwała: 1496/2021 z 16-11-2021 r.)

Joanna Iwona Golda–Pauszek - sędzia od 29-09-2022 r. (Uchwała: 341/2022 z 28-04-2022 r.)

Joanna Agnieszka Gordon–Gutkowska - sędzia od 18-03-2021 r. (Uchwała: 841/2020 z 29-10-2020 r.)

Dorota Anna Gozalbo–Gągolewicz - sędzia od 08-09-2023 r. (Uchwała: 146/2023 z 03-03-2023 r.)

Stanisław Gradus–Wojciechowski - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Artur Grajewski - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 630/2021 z 08-06-2021 r.)

Piotr Grenda - sędzia od 03-03-2022 r. (Uchwała: 946/2021 z 14-07-2021 r.)

Piotr Grzędziński - sędzia od 03-11-2022 r. (Uchwała: 676/2022 z 13-07-2022 r.)

Wioletta Iwańczuk - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Bogumił Jakubek - sędzia od 28-09-2021 r. (Uchwała: 695/2021 z 10-06-2021 r.)

Michał Jakubowski - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Joanna Zofia Jasińska - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 630/2021 z 08-06-2021 r.)

Paula Jasińska–Drzymała - sędzia od 02-03-2023 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Agnieszka Kaczmarzyk–Gauzin - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 630/2021 z 08-06-2021 r.)

Małgorzata Kanigowska–Wajs - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 26/2022 z 18-01-2022 r.)

Joanna Karczewska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Paweł Wojciech Kaszak - sędzia od 02-03-2023 r. (Uchwała: 1049/2022 z 07-12-2022 r.)

Beata Elżbieta Kaszuba - sędzia od 06-09-2021 r. (Uchwała: 253/2021 z 12-03-2021 r.)

Piotr Jerzy Kędzierski - sędzia od 08-09-2023 r. (Uchwała: 140/2023 z 03-03-2023 r.)

Piotr Łukasz Kiełkiewicz - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Łukasz Bartłomiej Kluska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Aleksandra Komór - sędzia od 13-01-2023 r. (Uchwała: 920/2022 z 18-10-2022 r.)

Miłosz Paweł Konieczny - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Krzysztof Kopciewski - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Monika Beata Kopeć - sędzia od 22-03-2023 r. (Uchwała: 840/2020 z 29-10-2020 r.)

Marta Korzeniewska - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 96/2022 z 14-02-2022 r.)

Karol Kosiński - sędzia od 17-10-2023 r. (Uchwała: 599/2023 z 04-07-2023 r.)

Agnieszka Kossowska - sędzia od 22-03-2023 r. (Uchwała: 939/2020 z 10-12-2020 r.)

Anna Barbara Krawczyk - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Joanna Krawczyk - sędzia od 07-12-2022 r. (Uchwała: 804/2022 z 30-08-2022 r.)

Paweł Krekora - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 838/2020 z 28-10-2020 r.)

Piotr Królikowski - sędzia od 26-04-2021 r. (Uchwała: 837/2020 z 28-10-2020 r.)

Grzegorz Krysztofiuk - sędzia od 12-05-2023 r. (Uchwała: 59/2023 z 08-02-2023 r.)

Arkadiusz Marcin Kucharski - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Agnieszka Iwona Kutyna - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 185/2022 z 02-03-2022 r.)

Radosław Lenarczyk - sędzia od 29-02-2024 r.

Tomasz Leszczyński - sędzia od 22-03-2023 r. (Uchwała: 27/2022 z 18-01-2022 r.)

Andrzej Piotr Lipiński - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Iwona Lizakowska–Bytof - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Piotr Paweł Maksymowicz - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 997/2022 z 24-11-2022 r.)

Katarzyna Małysa - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Robert Emanuel Masznicz - sędzia od 29-02-2024 r.

Ireneusz Stanisław Matusiak - sędzia od 03-03-2022 r. (Uchwała: 1582/2021 z 30-11-2021 r.)

Małgorzata Grażyna Męczkowska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Konrad Mielcarek - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Maja Maria Minkisiewicz - sędzia od 29-09-2022 r. (Uchwała: 433/2022 z 09-06-2022 r.)

Agnieszka Dominika Nakwaska–Szczepkowska - sędzia od 28-09-2021 r. (Uchwała: 694/2021 z 10-06-2021 r.)

Maciej Aleksander Nawrocki - sędzia od 02-03-2023 r. (Uchwała: 1090/2022 z 21-12-2022 r.)

Tomasz Niewiadomski - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Barbara Nowak–Kulcenty - sędzia od 08-09-2023 r. (Uchwała: 200/2023 z 29-03-2023 r.)

Monika Odzimkowska - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 630/2021 z 08-06-2021 r.)

Anna Małgorzata Ogińska–Łągiewka - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Łukasz Oleksiuk - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Joanna Monika Oliwa - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Aleksandra Orzechowska–Sobolewska - sędzia od 26-04-2021 r. (Uchwała: 837/2020 z 28-10-2020 r.)

Sylwia Agnieszka Paschke - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Joanna Pąsik - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Ewa Pawłowska - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 630/2021 z 08-06-2021 r.)

Justyna Olga Pec–Nosińska - sędzia od 02-03-2023 r. (Uchwała: 1048/2022 z 07-12-2022 r.)

Arkadiusz Piotrowski - sędzia od 10-11-2021 r. (Uchwała: 696/2021 z 10-06-2021 r.)

Marcin Tomasz Polit - sędzia od 29-02-2024 r.

Anna Popławska–Czerwińska - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 630/2021 z 08-06-2021 r.)

Daria Magdalena Popłonyk - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Joanna Maria Przanowska–Tomaszek - sędzia od 03-03-2022 r. (Uchwała: 948/2021 z 14-07-2021 r.)

Anna Monika Przesmycka - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Barbara Anna Pyz–Kędzierska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Joanna Barbara Radzyńska–Głowacka - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 163/2022 z 01-03-2022 r.)

Aleksandra Różalska–Danilczuk - sędzia od 25-10-2021 r. (Uchwała: 950/2021 z 14-07-2021 r.)

Radosław Czesław Rudnicki - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Aleksandra Maria Rusin–Batko - sędzia od 06-12-2023 r. (Uchwała: 825/2023 z 20-09-2023 r.)

Aleksandra Maria Rutkowska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Marzena Barbara Rzońca - sędzia od 08-09-2023 r. (Uchwała: 198/2023 z 29-03-2023 r.)

Rafał Schmidt - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Żaneta Agnieszka Seliga–Kaczmarek - sędzia od 26-04-2022 r. (Uchwała: 24/2022 z 18-01-2022 r.)

Marcin Semeniuk - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 25/2022 z 18-01-2022 r.)

Agnieszka Sidor–Leszczyńska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Sylwia Magdalena Sierpińska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Joanna Magdalena Skrzypczak–Zajger - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 106/2022 z 14-02-2022 r.)

Wiesława Marta Śmich - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Ewa Irena Soból–Ganiec - sędzia od 03-03-2022 r. (Uchwała: 1583/2021 z 30-11-2021 r.)

Edyta Agnieszka Sornat–Unisk - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 947/2021 z 14-07-2021 r.)

Kamila Urszula Spalińska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Agnieszka Stachniak–Rogalska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Jolanta Stasińska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Elżbieta Stefaniuk - sędzia od 06-12-2023 r. (Uchwała: 743/2023 z 05-09-2023 r.)

Paweł Stosio - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 838/2020 z 28-10-2020 r.)

Iwona Strączyńska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Ewa Wiktoria Suchecka–Bartnik - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 630/2021 z 08-06-2021 r.)

Krzysztof Świderski - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 630/2021 z 08-06-2021 r.)

Katarzyna Alicja Szaniawska–Stejblis - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Aldona Izabela Szawrońska–Eliszewska - sędzia od 26-04-2021 r. (Uchwała: 837/2020 z 28-10-2020 r.)

Dorota Anna Szczęch - sędzia od 22-03-2023 r. (Uchwała: 1047/2022 z 07-12-2022 r.)

Joanna Szekowska–Krym - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Piotr Szmarowski - sędzia od 03-11-2022 r. (Uchwała: 674/2022 z 13-07-2022 r.)

Beata Elżbieta Szostek - sędzia od 22-03-2023 r. (Uchwała: 165/2022 z 01-03-2022 r.)

Monika Kinga Szulkowska - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 630/2021 z 08-06-2021 r.)

Iwona Katarzyna Szymańska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Łukasz Tomasz Szyszka - sędzia od 17-10-2023 r. (Uchwała: 57/2023 z 07-02-2023 r.)

Beata Anna Taradajczyk - sędzia od 06-12-2023 r. (Uchwała: 744/2023 z 05-09-2023 r.)

Krzysztof Jan Tarapata - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Radosław Sławomir Tukaj - sędzia od 08-03-2022 r. (Uchwała: 1584/2021 z 30-11-2021 r.)

Ewa Uchman - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 630/2021 z 08-06-2021 r.)

Andrzej Vertun - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Kamila Wasilewska - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 164/2022 z 01-03-2022 r.)

Maksymilian Radosław Wesołowski - sędzia od 07-07-2021 r. (Uchwała: 243/2021 z 11-03-2021 r.)

Ewa Wiśniewska–Wiecha - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Sylwia Wilk Wit Vel Wilk - sędzia od 02-03-2023 r. (Uchwała: 800/2022 z 30-08-2022 r.)

Agnieszka Wlekły–Pietrzak - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Robert Wysok - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Arkadiusz Paweł Zagrobelny - sędzia od 22-03-2023 r. (Uchwała: 1028/2021 z 27-07-2021 r.)

Anna Małgorzata Zalewska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Stanisław Zdun - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Natalia Samira Zientara - sędzia od 08-03-2022 r. (Uchwała: 1370/2021 z 14-10-2021 r.)

Aleksandra Emilia Ziółkowska–Majkowska - sędzia od 23-02-2021 r. (Uchwała: 870/2019 z 01-10-2019 r.)

Anna Sławomira Żuława - sędzia od 26-04-2021 r. (Uchwała: 837/2020 z 28-10-2020 r.)

Sprawdzanie wielu sędziów jednym zapytaniem. Kliknij po szczegóły!

Sprawdzanie wielu sędziów jednym zapytaniem

Udostępniamy możliwość sprawdzania wielu sędziów jednym zapytaniem, a więc bez konieczności wpisywania każdego nazwiska z osobna. Usługa dostępna jest po indywidualnym uzgodnieniu z nami.

Potem otrzymacie Państwo dostęp do osobnego formularza z polem tekstowym, w którym można wkleić listę sędziów rozdzielonych przecinkami. Po wysłaniu formularza, system zwróci w formie pliku tekstowego oraz wyświetli na stronie dane Neo-KRS dla wszystkich sędziów z listy.

W naszej bazie danych są wszyscy sędziowie oraz asesorzy nominowani na wniosek Neo KRS. Dane uaktualniane są przez program komputerowy na podstawie uchwał Neo KRS oraz nominacji prezydenckich.

Neo KRS to Krajowa Rada Sądownictwa obsadzona politycznie przez PiS (w trybie ustawy z 8.12.2017 r.) po bezprawnym skróceniu kadencji poprzedniej Rady.

Przeczytaj:
Don`t copy text!