Wyszukiwarka sędziów powołanych na wniosek Neo KRS

Liczba Neo Nominacji: 3284
Liczba Neo Sędziów w Polsce: 3182
Liczba skażonych sądów: 372
Ostatnie Neo Nominacje: 29-02-2024 r.

Sprawdź czy sędzia prowadzący Twoją sprawę powołany został na wniosek Neo KRS!
Podaj dane sędziego lub asesora (wystarczy nazwisko):


LUB podaj:

 

Warszawa Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

102 nominacje Neo KRS:
Beata Ambroziak - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 351/2023 z 13-06-2023 r.)

Monika Banasik–Pasterak - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 352/2023 z 13-06-2023 r.)

Piotr Bartosiewicz - asesor od 07-04-2020 r. (Uchwała: 48/2020 z 09-01-2020 r.)

Urszula Bazydło - asesor od 28-09-2021 r. (Uchwała: 904/2021 z 13-07-2021 r.)

Joanna Beczek - sędzia od 25-10-2021 r. (Uchwała: 1074/2021 z 28-07-2021 r.)

Liwia Anna Bednarska - sędzia od 17-01-2022 r. (Uchwała: 1162/2021 z 07-09-2021 r.)

Olga Berus–Sokołowska - asesor od 28-09-2021 r. (Uchwała: 905/2021 z 13-07-2021 r.)

Agnieszka Białek - asesor od 13-05-2021 r. (Uchwała: 124/2021 z 16-02-2021 r.)

Katarzyna Bogaczyńska - asesor od 28-09-2021 r. (Uchwała: 906/2021 z 13-07-2021 r.)

Tomasz Paweł Brolski - sędzia od 29-09-2022 r. (Uchwała: 1665/2021 z 15-12-2021 r.)

Aleksandra Brzezińska - sędzia od 02-03-2023 r. (Uchwała: 766/2022 z 28-07-2022 r.)

Paulina Buczyńska–Kalinowska - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 594/2022 z 22-06-2022 r.)

Lidia Magdalena Calińska - sędzia od 08-09-2023 r. (Uchwała: 50/2020 z 09-01-2020 r.)

Agnieszka Cielecka - asesor od 28-09-2021 r. (Uchwała: 907/2021 z 13-07-2021 r.)

Marek Cybulski - asesor od 13-05-2021 r. (Uchwała: 125/2021 z 16-02-2021 r.)

Anna Czesnowicka - asesor od 28-09-2021 r. (Uchwała: 908/2021 z 13-07-2021 r.)

Michalina Dąbrowska - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 595/2022 z 22-06-2022 r.)

Giorgio De Angelis - asesor od 13-05-2021 r. (Uchwała: 131/2021 z 16-02-2021 r.)

Katarzyna Duszyńska–Misarko - sędzia od 26-04-2022 r. (Uchwała: 158/2022 z 01-03-2022 r.)

Łukasz Filipek - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 353/2023 z 13-06-2023 r.)

Sylwia Gińko - asesor od 13-05-2021 r. (Uchwała: 126/2021 z 16-02-2021 r.)

Małgorzata Anna Gołębiowska - sędzia od 03-03-2022 r. (Uchwała: 1446/2021 z 27-10-2021 r.)

Magdalena Gryboś–Sikora - sędzia od 25-01-2024 r. (Uchwała: 874/2023 z 10-10-2023 r.)

Magdalena Gryboś–Sikora - asesor od 07-04-2020 r. do 25-01-2024 r. (Uchwała: 60/2020 z 09-01-2020 r.)

Jakub Grygutis - asesor od 28-09-2021 r. (Uchwała: 909/2021 z 13-07-2021 r.)

Mariusz Grzegorczyk - asesor od 28-09-2021 r. (Uchwała: 910/2021 z 13-07-2021 r.)

Jarosław Grzybek - asesor od 28-09-2021 r. (Uchwała: 911/2021 z 13-07-2021 r.)

Ewa Hapoń - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 596/2022 z 22-06-2022 r.)

Maciej Hawliczek - sędzia od 08-03-2022 r. (Uchwała: 1099/2021 z 29-07-2021 r.)

Joanna Iwanicka - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 597/2022 z 22-06-2022 r.)

Anna Luiza Jagodzińska–Bajkowska - sędzia od 06-09-2021 r. (Uchwała: 754/2020 z 23-09-2020 r.)

Mateusz Janicki - asesor od 13-05-2021 r. (Uchwała: 121/2021 z 16-02-2021 r.)

Małgorzata Teresa Jaskulska - sędzia od 06-06-2022 r. (Uchwała: 269/2022 z 12-04-2022 r.)

Magdalena Jastrzębska–Mysiak - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 354/2023 z 13-06-2023 r.)

Daria Jaźwińska - sędzia od 17-01-2022 r. (Uchwała: 1163/2021 z 07-09-2021 r.)

Marcin Jeziorski - sędzia od 17-01-2022 r. (Uchwała: 1259/2021 z 21-09-2023 r.)

Piotr Kalbarczyk - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 598/2022 z 22-06-2022 r.)

Piotr Kamiński - asesor od 26-02-2019 r.

Piotr Krzysztof Kamiński - sędzia od 02-03-2023 r. (Uchwała: 28/2019 z 08-01-2019 r.)

Tomasz Piotr Kamiński - sędzia od 17-01-2022 r. (Uchwała: 1255/2021 z 21-09-2023 r.)

Aleksandra Karwowska - sędzia od 25-01-2024 r. (Uchwała: 915/2023 z 12-10-2023 r.)

Aleksandra Karwowska - asesor od 07-04-2020 r. do 25-01-2024 r. (Uchwała: 67/2020 z 09-01-2020 r.)

Mariusz Kątnik - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 599/2022 z 22-06-2022 r.)

Paweł Kłoczko - sędzia od 17-01-2022 r. (Uchwała: 1099/2021 z 29-07-2021 r.)

Aleksandra Kołodziej–Poseniak - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 355/2023 z 13-06-2023 r.)

Justyna Komorowska - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 356/2023 z 13-06-2023 r.)

Mateusz Kopacz - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 600/2022 z 22-06-2022 r.)

Agnieszka Kraszewska–Kazek - sędzia od 03-03-2022 r. (Uchwała: 1447/2021 z 27-10-2021 r.)

Maja Królikowska - sędzia od 25-01-2024 r. (Uchwała: 916/2023 z 12-10-2023 r.)

Maja Królikowska - asesor od 07-04-2020 r. do 25-01-2024 r. (Uchwała: 75/2020 z 09-01-2020 r.)

Natalia Ławrywjaniec - sędzia od 25-01-2024 r. (Uchwała: 875/2023 z 10-10-2023 r.)

Natalia Ławrywjaniec - asesor od 07-04-2020 r. do 25-01-2024 r. (Uchwała: 83/2020 z 09-01-2020 r.)

Paweł Lis - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 357/2023 z 13-06-2023 r.)

Agnieszka Lulkowska - asesor od 28-09-2021 r. (Uchwała: 912/2021 z 13-07-2021 r.)

Małgorzata Marszałek - sędzia od 07-12-2022 r. (Uchwała: 832/2022 z 01-09-2022 r.)

Łukasz Mazur - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 358/2023 z 13-06-2023 r.)

Wojciech Myler - sędzia od 17-01-2022 r. (Uchwała: 1256/2021 z 21-09-2023 r.)

Olga Nowosad - asesor od 13-05-2021 r. (Uchwała: 122/2021 z 16-02-2021 r.)

Jurgita Ogłodzińska - asesor od 28-09-2021 r. (Uchwała: 913/2021 z 13-07-2021 r.)

Andrzej Osowiecki - sędzia od 29-02-2024 r.

Andrzej Osowiecki - asesor od 07-04-2020 r. do 29-02-2024 r. (Uchwała: 91/2020 z 09-01-2020 r.)

Magdalena Pawełko - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 601/2022 z 22-06-2022 r.)

Tomasz Pisarski - sędzia od 25-01-2024 r. (Uchwała: 876/2023 z 10-10-2023 r.)

Tomasz Pisarski - asesor od 07-04-2020 r. do 25-01-2024 r. (Uchwała: 96/2020 z 09-01-2020 r.)

Faustyna Podsiadło - sędzia od 25-01-2024 r. (Uchwała: 912/2023 z 12-10-2023 r.)

Faustyna Podsiadło - asesor od 07-04-2020 r. do 25-01-2024 r. (Uchwała: 99/2020 z 09-01-2020 r.)

Daniel Pomierski - sędzia od 25-10-2021 r. (Uchwała: 1075/2021 z 28-07-2021 r.)

Joanna Popiel–Oskroba - asesor od 13-05-2021 r. (Uchwała: 127/2021 z 16-02-2021 r.)

Michał Ptaszek - sędzia od 17-01-2022 r. (Uchwała: 1260/2021 z 21-09-2023 r.)

Wojciech Pudełko - sędzia od 03-03-2022 r. (Uchwała: 1448/2021 z 27-10-2021 r.)

Joanna Rauch–Momot - sędzia od 17-01-2022 r. (Uchwała: 1257/2021 z 21-09-2023 r.)

Robert Romanowski - sędzia od 03-03-2022 r. (Uchwała: 1449/2021 z 27-10-2021 r.)

Paulina Maria Rybicka–Telec - sędzia od 25-10-2021 r. (Uchwała: 1076/2021 z 28-07-2021 r.)

Patrycja Sadach - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 359/2023 z 13-06-2023 r.)

Anna Sadkowska - sędzia od 27-06-2022 r. (Uchwała: 98/2022 z 14-02-2022 r.)

Bartosz Sadownik - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 360/2023 z 13-06-2023 r.)

Rafał Sawicki - sędzia od 10-06-2019 r. (Uchwała: 622/2018 z 11-12-2018 r.)

Marcin Stachowicz - sędzia od 17-01-2022 r. (Uchwała: 1258/2021 z 21-09-2023 r.)

Natalia Stępień - asesor od 28-09-2021 r.

Edyta Strzelec–Skowron - sędzia od 29-09-2022 r. (Uchwała: 270/2022 z 12-04-2022 r.)

Krzysztof Szawracki - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 383/2023 z 13-06-2023 r.)

Diana Szwejser - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 602/2022 z 22-06-2022 r.)

Małgorzata Szymanica - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 603/2022 z 22-06-2022 r.)

Agata Szymusiak - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 362/2023 z 13-06-2023 r.)

Agnieszka Tomczewska - sędzia od 06-09-2021 r. (Uchwała: 754/2020 z 23-09-2020 r.)

Marcin Jacek Wachelka - sędzia od 18-03-2021 r. (Uchwała: 925/2020 z 08-12-2020 r.)

Joanna Wądołowska–Graczyk - asesor od 26-02-2019 r.

Joanna Barbara Wądołowska–Graczyk - sędzia od 02-03-2023 r. (Uchwała: 995/2022 z 24-11-2022 r.)

Aleksandra Wąsowska - asesor od 28-09-2021 r. (Uchwała: 915/2021 z 13-07-2021 r.)

Joanna Więckiewicz - asesor od 24-07-2023 r. (Uchwała: 363/2023 z 13-06-2023 r.)

Hanna Wilomska - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 605/2022 z 22-06-2022 r.)

Maciej Wisz - sędzia od 18-03-2021 r. (Uchwała: 925/2020 z 08-12-2020 r.)

Piotr Włodarczyk - sędzia od 06-09-2021 r. (Uchwała: 754/2020 z 23-09-2020 r.)

Michał Wnuk - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 606/2022 z 22-06-2022 r.)

Radomir Jerzy Wójcik - sędzia od 25-10-2021 r. (Uchwała: 1077/2021 z 28-07-2021 r.)

Magdalena Ewa Woźniak - sędzia od 25-10-2021 r. (Uchwała: 1027/2021 z 27-07-2021 r.)

Agnieszka Anna Wróbel - asesor od 28-09-2021 r. (Uchwała: 916/2021 z 13-07-2021 r.)

Konrad Wróblewski - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 607/2022 z 22-06-2022 r.)

Mateusz Zakrzewski - asesor od 14-09-2022 r. (Uchwała: 608/2022 z 22-06-2022 r.)

Joanna Zambrowska - asesor od 26-02-2019 r.

Joanna Barbara Zambrowska - sędzia od 02-03-2023 r. (Uchwała: 986/2022 z 23-11-2022 r.)

Małgorzata Żmijewska - asesor od 26-02-2019 r. (Uchwała: 67/2019 z 08-01-2019 r.)

Sprawdzanie wielu sędziów jednym zapytaniem. Kliknij po szczegóły!

Sprawdzanie wielu sędziów jednym zapytaniem

Udostępniamy możliwość sprawdzania wielu sędziów jednym zapytaniem, a więc bez konieczności wpisywania każdego nazwiska z osobna. Usługa dostępna jest po indywidualnym uzgodnieniu z nami.

Potem otrzymacie Państwo dostęp do osobnego formularza z polem tekstowym, w którym można wkleić listę sędziów rozdzielonych przecinkami. Po wysłaniu formularza, system zwróci w formie pliku tekstowego oraz wyświetli na stronie dane Neo-KRS dla wszystkich sędziów z listy.

W naszej bazie danych są wszyscy sędziowie oraz asesorzy nominowani na wniosek Neo KRS. Dane uaktualniane są przez program komputerowy na podstawie uchwał Neo KRS oraz nominacji prezydenckich.

Neo KRS to Krajowa Rada Sądownictwa obsadzona politycznie przez PiS (w trybie ustawy z 8.12.2017 r.) po bezprawnym skróceniu kadencji poprzedniej Rady.

Przeczytaj:
Don`t copy text!